Термін0во! 3еленський з самого ранку просить всю Україну: “Якщо цей ролик набере мільйон переглядів, ВР розпустимо” (ВІДЕОПЕТUЦІЯ)

1699

Команда новообраного президента Володимира Зеленськогоопитала людей у Києві, чи підтримують вони розпуск Верховної Ради України.

Loading...

Більша частина опитаних стверджували, що депутатів Верховної Ради варто розпустити. Деякі були настроєні не так радикально й відповідали, що варто дочекатися осені, однак знайшлися й ті, що заявляли, що розпустити ВР необхідно негайно.

До того ж представники команди Зеленського заявили на відео, що це своєрідна петиція новообраному президенту. У випадку, якщо вона набере понад мільйон переглядів, гарант “зверне на неї свою увагу”.

“Перша відео-петиція готова! Ми спитали у людей на вулиці, що вони думають на рахунок розпуску Верховної Ради. А зараз питаємо вас — залишити чи розпустити?”, – так представники команди Зеленського підписали ролик.

Окрім того, на відео попросили користувачів мережі поставити ролику “лайк”, якщо вони підтримують ідею щодо розпуску Верховної ради. А ті, хто проти можуть поставити “дизлайк” цьому відео.

“Ми разом з вами створюємо відео-петицію до президента. Якщо це відео набирає більше мільйона переглядів, президент зверне на нього увагу”, – йдеться на відео.

Нині ролик вже набрав майже 200 тисяч переглядів за декілька годин від публікації. Близько 37 тисяч користувачів мережі поставили “лайк” під відео, що свідчить про те, що вони підтримують розпуск ВР.

Loading...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here